a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Stopycesarzowej > Warsztaty

Warsztaty

stopy

Od stóp do zdrowia

 TERMIN: 3 marca (11:30 – 14:30)

MIEJSCE: Jogalates studio (Zwoleńska 81, 04-761 Wawer, Warszawa)

Warsztat jest przeznaczony dla osób, które chcą zapoznać się z metodami refleksologii oraz innymi naturalnymi metodami wspomagania zdrowia na użytek domowy, dla siebie I swoich bliskich.

Będziemy zajmować się metodami samopomocy w najczęściej występujących dolegliwościach (np. ból głowy) z użyciem technik refleksologii. Jest to starożytna metoda terapii całego organizmu, wspomaga go poprzez pracę na stopach, dłoniach oraz odpowiednie ich stymulowanie. Jest to holistyczna metoda pracy, która traktuje człowieka jak jedność ciała, umysłu i duszy, a nie tylko poszczególne, odizolowane części. Praca ta koncentruje się na zdrowiu i przywracaniu go w naturalny sposób. Dodatkowo włączam do swojej pracy inne naturalne techniki: aromatoterapię, leczenie wodą utlenioną kąpiele lecznicze, róźne techniki TMC.

Celem warsztatu jest zapoznanie się z refleksologią oraz krótkimi i praktycznymi, naturalnymi technikami, które pomogą Ci zmniejszyć i usunąć dolegliwości takie jak:
*ból głowy,
*nadmierne napięcie nerwowe,
*zmęczone oczy,
*przeziębienie,
*niestrawność.

Będziemy uczyć się pracować na stopach i dłoniach, tak abyś umiał pomóc sobie i swoim bliskim. Poznane techniki będziesz mógł/mogła zastosować samodzielnie w domu, pracy czy podróży.

Czas trwania: 3h

Cena: 150zł

Co przynieść: dobry humor, wygodny strój, otwartość na dotyk i przyjmowanie go, matę do ćwiczeń, ręcznik kąpielowy

Przeciwskazania: zakrzepica, choroba zakaźna skóry

Prowadząca: Aneta Jagielińska – Latoszek, Stopy Cesarzowej, dyplomowany refleksolog i masażystka On Zon Su, psycholog, psychoterapeutka, od lat zafascynowana naturalnymi metodami powrotu do zdrowia i profilaktyki zdrowotnej

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenie na facebooku

Zapisy: stopycesarzowej@gmail.com

 

 

 

admin