a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Stopycesarzowej > O mnie

Stopy Cesarzowej – o mnie

Do refleksologii doprowadziła mnie fascynacja człowiekiem i możliwościami ludzkiego organizmu. Od lat interesowałam się naturalnymi metodami leczenia i wspomagania zdrowia, aż przyszedł taki moment, że dłużej już nie mogłam pracować w szpitalu, jako psycholog i psychoterapeuta, że świat tabletek, kroplówek i chemii kompletnie kłócił się z moimi prawdziwymi przekonaniami.

Wtedy z pomocą przyszła refleksologia, która z zainteresowania i ciekawości przerodziła się w mój obecny zawód.  Jeszcze z dzieciństwa pamiętam tę przyjemność, gdy byłam chora i mama masowała mi stopy. Trochę bolało, ale dawało uczucie ulgi i przyjemności. Po operacji, którą przeszłam, cotygodniowe zabiegi były ogromnym zastrzykiem energii i pomagały szybciej powrócić do zdrowia.

Jednocześnie zaczęłam poznawać tajniki zachodniej i wschodniej refleksologii stóp (refleksologia terapeutyczna w Polskim Instytucie Refleksologii oraz On Zon Su w ramach Szkoły Tradycyjnej Medycyny Chińskiej , u Lady Malinakowej, jedynej w Polsce nauczycielki mającej uprawnienia do nauczania On Zon Su), aby później uzupełnić tę wiedzę o pracę na dłoniach i twarzy.

Od tego czasu znajduje się na tej ścieżce i ciągle pogłębiam jej tajniki, uczę się , doszkalam, szukam nowych sposobów , aby skuteczniej pomagać moim pacjentom. Każda poprawa w funkcjonowaniu, samopoczuciu moich klientów sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.

W moim domu refleksologia i olejki eteryczne to główne metody wspierania zdrowia.  Z  nimi czuję się bezpiecznie wszędzie gdzie jestem.

 

Prywatnie jestem mamą, żoną, poszukiwaczką nowych ścieżek rozwoju i sposobów pracy z emocjami i ciałem.

 

Zapraszam w tę wędrówkę ze mną!