a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Stopycesarzowej > olejki eteryczne  > Własny biznes z doTerra – to wcale nie takie trudne!

Własny biznes z doTerra – to wcale nie takie trudne!

Cały czas zastanawiasz się jak osiągnąć upragniona niezależność? 

A może potrzebujesz nowych wyzwań?

Może Twoja branża niedomaga i myślisz nad jakimś rodzajem nowej działalności?

A może masz dosyć korporacji lub bycia w domu z dziećmi?

 

Własny biznes z doTerra jest prostszy, niż Ci się wydaje!!!

 

Najważniejszy jest pierwszy krok – decyzja na TAK.

 “Zrobię to. Potraktuję poważnie jak pracę, rozkręcanie własnej firmy, a nie tylko zobaczę czy to działa”. Jak masz już w sobie taką decyzję ja Ci pomogę – poprowadzę krok po kroku do sukcesu i Twoich wymarzonych wyników. Bez tej decyzji jednak nie ma co zaczynać !

 

Co potrzebujesz na początek?

Twoją główną inwestycją na początek jest założenie konta i zakup podstawowych olejków. Po co? Żebyś mogła dzielić się nimi dalej. Najczęściej polecam zestaw Home Essentials. Masz wtedy 10 podstawowych olejków, dyfuzor i możesz zacząć swoją przygodę olejkową. Porównując do inwestycji, która musiałam ponieść, żeby otworzyć własny gabinet czy chociażby kawiarnię to naprawdę niewielka inwestycja. Główną inwestycją jest czas i zaangażowanie – min. 10 godzin w tygodniu. Każdy pracuje w innym tempie, ale bez codziennej pracy min 2-3 h i systematyczności to raczej się nie uda. Przygodę z olejkami możesz już zacząć teraz: www.mydoterra.com?stopycesarzowej

 

 

Od czego zacząć?

Gdy masz już olejki pora zacząć się szkolić. Zaproszę Cię do naszej grupy biznesowej i ustalimy plan, jak działać. Mam przygotowane dla Ciebie szkolenia, materiały, poprowadzę krok po kroku. Na początek będziemy kontaktować się kilka razy w tygodniu. Usiądziemy i ustalimy które kroki warto wdrożyć i w jakiej kolejności. Ważne jest to, co chcesz osiągnąć i w jakim czasie. Od tego zaczniemy i wtedy ustalimy plan działania. Usiądź ze sobą, zamknij oczy i pomyśl, co jest dla Ciebie ważne, jak szybko chciałabyś zacząć zarabiać i czego potrzebujesz.

 

Kiedy zacznę zarabiać?

Tutaj również wszystko zależy od Ciebie, Twojego zaangażowania i skuteczności. Czym więcej osób zaprosisz na spotkania olejkowe i do wspólnej pracy tym szybciej będziesz miała rezultaty. Nasza praca polega na dzieleniu się olejkami i okazja biznesowa. Im więcej osób się o tym dowie tym szybszy rozwój. Oczywiście, znamy średni czas dochodzenia do stopni awansu, ale Ty możesz to zrobić szybciej, wolniej lub dokładnie w tym czasie. Pamiętaj, to tylko średnia!

 Do Terra wypłaca Ci prowizję od zakupów Twoich klientów, więc im więcej ich zyskasz, tym szybciej zaczniesz zarabiać.

 

A ja nie chcę sprzedawać…

To bardzo częsta obiekcja. Gdyby ktoś mi mówi – sprzedajesz olejki? To do tej pory się dziwię, bo kompletnie nie czuje się jak sprzedawca. Klient kupuje olejki prosto od doTerra, a moja rola polega na tym, żeby o wyedukować, pokazać wartość olejków, nauczyć jak ich używać. Zawsze bardzo lubiłam dzielić się wiedza i zdecydowanie bardziej na tym polega nasza praca…

Drugi jej aspekt to mówienie o okazji biznesowej i szukanie współpracowników. Tutaj niezwykle ważne są relacje i ich budowanie. Dzielisz się tym, co sama robisz, a inni Cię obserwują i decydują czy chcą dołączyć, czy nie?

 

Fajne, prawda?

Patrząc na to z innej strony ten strach przed sprzedawaniem jest przereklamowany – czyż nie sprzedajesz swoich usług, dzieciom idei jedzenia warzyw czy swoich poglądów? Wszyscy to robimy, tylko tak tego nie nazywamy.

 

Co teraz?

Podjęłaś decyzję, że chcesz zacząć?

I co teraz ?

Napisz do mnie: stopycesarzowej@gmail.com albo zadzwoń 508212267

Porozmawiamy, ustalimy najlepszą strategię dla Ciebie. Dołączysz do mojej grupy biznesowej, zaczniemy szkolenie, udostępnię Ci wszystkie materiały. Spotkamy się na naradzie zespołu i będziesz miała ze mną rozmowy, gdzie ustalimy jak najefektywniej wykorzystać czas, którym dysponujesz.

 

 

Po prostu daj znać.

Czekam na Ciebie!

Własny biznes z doTerra – to wcale nie takie trudne!

admin

No Comments

Leave a reply