a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Stopycesarzowej > Bez kategorii  > 5 powodów dlaczego warto dołączyć do doTerra teraz.

5 powodów dlaczego warto dołączyć do doTerra teraz.

5 powodów, żeby dołączyć do doTerra teraz.

 

Myślisz o własnym biznesie? 

Szukasz miejsca, w którym będziesz czuła się dobrze? 

Gdzie znajdziesz społeczność osób myślących podobnie jak Ty?

Chciałabyś mieć pracę, która ma sens, a dzięki Twoim działaniom pomagasz innym?

A może potrzebujesz zacząć zarabiać i uwolnić się od zmartwień jak zapłacisz rachunki i zacząć spełniać marzenia swoje i Twoich dzieci?

 

Czekam na Ciebie, pomogę Ci rozwinąć Twój biznes i zbudować Twoja przyszłość.

 

Nie czekaj , wskakuj!! 

Teraz jest idealny moment, bo:

 

  1.  Na świecie obserwujemy ogromny trend powrotu i poszukiwania naturalnych rozwiązań dla własnego zdrowia i samopoczucia. Coraz więcej doniesień pokazuje, że toksyczne środowisko wokół nas nie służy dobrze dla naszego organizmu. Olejki doTerra są najczystszymi olejkami na świecie i wpisują się w ten trend naturalnych rozwiązań. Możemy używać je bezpiecznie  u dzieci, zwierząt, ponieważ są tak czyste

2.DoTerra rozwija się teraz bardzo dynamicznie w Europie, a w Polsce właśnie jesteśmy przed wielkim wzrostem. Czasem wydaje się, że olejki są już wszędzie, ale pomyśl o tym inaczej: Mamy może kilkanaście tysięcy osób zarejestrowanych w Polsce, a nasz kraj ma prawie 40 mln mieszkańców. Mnóstwo ludzi nie wie jeszcze jakie właściwości mają olejki eteryczne i w jaki sposób może je wykorzystać dla siebie i swojego dobrostanu.

3. Światowy rynek aromaterapii i olejków eterycznych wyceniono na 7,8 mld USD w 2019 roku i szacuje się, że osiągnie przychody 18,7 mld USD w 2026 roku. Oczekuje się, że rynek będzie wzrastał w skali 13,4% w prognozowanym okresie. To jest naprawdę wielkie WOW. Znasz inny biznes, który ma takie perspektywy nawet w tych trudnych czasach?

4.DoTerra jest największą firmą olejkową na świecie, rozwinęła się tak w ciągu 13 lat i stała się potentatem. Została zbudowana przez kilku pasjonatów zupełnie od zera. Co dla mnie bardzo ważne –  Przy tym zachowała jakość olejków i bardzo dobre relacje z ludźmi. Uprawa odbywa się zgodnie z poszanowaniem naszej Matki Ziemi i ze wsparciem rolników na całym świecie (co -impact sourcing)

Uwaga: wszystkie wartości są zaokrąglone; rokiem bazowym jest 2019. Pozostałe to: Farfalla                            Essentials AG, Holland & Barrett Retail LTD oraz Eve Taylor (London) Limited, i inni.

 

          5. W  moim zespole mam wiele liderek, wszystkie zaczynałyśmy kompletnie od zera, wiele z nas nie  wiedziało nic o tym biznesie, ale rozwinęłyśmy skrzydła. 

             Teraz mogę powiedzieć – wiem, jak Ci pomóc rozwinąć Twój biznes, jak poprowadzić Cię krok po                kroku. Otrzymasz moje wsparcie, mentoring, dostęp do materiałów, ale to Ty musisz podjąć                         decyzję – “Robię to”!! I wziąć sprawy i swoje życie we własne ręce. Nie zwlekaj, Czekam właśnie                   na Ciebie. 

              ☎️508212267

             Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj to: https://www.youtube.com/watch?v=BAC4m_qfQjw

admin

No Comments

Leave a reply