a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Stopycesarzowej > Bez kategorii  > 10 kroków – jak zacząć szybko i skutecznie w pracy z doTERRA.

10 kroków – jak zacząć szybko i skutecznie w pracy z doTERRA.

Zastanawiasz się nad współpracą z doTERRA i chciałabyś  szybko zarabiać ?

Wiele osób mnie o to pyta. 

Pochyliłam się nad tym tematem i przygotowałam dla Ciebie moje top 10 jak to zrobić:

  1. Po pierwsze i najważniejsze – Przyjrzyj się dlaczego w ogóle chcesz pracować, w taki sposób i dlaczego uważasz, że doTerra może być dla Ciebie. Dlaczego jest niezwykle ważne, bo to jest sedno tej pracy, nasza motywacja. Jak już ją znajdziesz ważne jest postanowienie – Robię to!! Angażuję się na całego. Nie – “Zobaczę , jak to jest, spróbuję”.  Wtedy raczej to nie zadziała. DoTerra to piękna przygoda, ale to praca i najlepiej od początku w taki sposób do niej podejść. Przecież to cudowne jak praca sprawia przyjemność, może być źródłem satysfakcji.

2.   Spotkania  – lekcja olejkowa to nasze podstawowe narzędzie do pracy. Aby działać szybko i mieć             pożądane efekty zacznij je robić szybko i trzymaj się rytmu min 2 razy w tygodniu. Najlepiej 10               lekcji w miesiącu. Do tego spotkania indywidualne z osobami, którym chciałabyś przedstawić                 olejki lub biznes.    Zdarzył Ci się tkz ”secret meeting” – po prostu nikt nie przyszedł. Nie przejmuj              się , uwierz, każdemu to się zdarza. Miarą sukcesu jest to ile razy w takim momencie się nie                          poddajemy. Więc głowa do góry i do przodu!!

3. Follow up – jest  kluczem do sukcesu. To kontaktowanie się i bycie w relacji z klientem, Twoją rolą jest edukacja i pokazanie jak używać olejki bezpiecznie i z korzyścią dla zdrowia i dobrego samopoczucia, pokazanie korzyści płynących z posiadania własnego konta.Z przekonaniem, że masz coś dobrego do zaoferowania!!  To wszystko to follow up.

4. Bądź PRO, bądź na wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Twoją upline, w zespole, przez doTERRA. Zobaczysz, że to jest niezwykle ważne i ma sens.       Zadaj sobie pytania:

  • Czy byłaś na Bootcampie?
  • Czy ukończyłaś szkolenie 21 dni lub inne??
  • Czy byłaś na wydarzeniach doTerra
  • Czy byłaś kolejny raz na szkoleniu?
  • Przychodzisz regularnie na zoomy z upline?

5. Nie porównuj się z innymi. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma inną przeszłość, doświadczenia życiowe i inne cele. Inne rzeczy nas motywują.   Nawet przy tych samych działaniach niemożliwe, żeby wszyscy mieli podobne rezultaty, bo każdy z nas jest inny. Stań się lepszą wersją siebie – MLM to rozwój osobisty  z załączonym  planem kompensacyjnym (Bob Heilig).  Wtedy zobaczysz, że  przyjdzie sukces. 

6. Daj sobie 3 lata – wydaje się, że to  dużo, gdy myślisz o tym teraz, prawda? Pomyśl o tym z innej strony. Zadaj sobie pytanie: Gdzie będę za 3 lata w swoim  życiu, jeżeli NIC nie zmienisz?  Gdzie możesz być w doTERRA jeżeli decyzję podejmiesz dziś? Ja po 3 latach pracy jestem na poziomie Platyny, zakwalifikowałam się do Klubu Założycieli w Polsce, w mojej sieci jest prawie 3000 osób i mogę utrzymać samodzielnie moja rodzinę. Nieźle, prawda?  Nie stało się to jednak z dnia na dzień, zaczynałam zupełnie od początku i od jednego klienta w mojej sieci.

7. A  co gdy coś nie idzie?   Sukces w doTERRA to wypadkowa działania i naszej wiary. (action + believe) Jedno nie ma możliwości zadziałać bez drugiego. Jeżeli coś nie idzie zastanów się na jakim poziomie powinnaś coś poprawić :

  •  więcej działania – więcej spotkań olejkowych, follow upu, może potrzebne jakieś dodatkowe szkolenie? ( Na początku pracy to nawet 5 nowych kontaktów dziennie)
  • więcej wiary w siebie, olejki, biznes – potrzeba pracy z własnymi przekonaniami ( według doTerra to są poziomy wiary połączone bezpośrednio z określonym sukcesem i poziomem awansu –  olejki, biznes, ja, mój zespól, moje dlaczego, dziedzictwo)

8.Odpoczynek!!! – to niezwykle ważny element. Przy tym wszystkim nie zapomnij o sobie, swojej rodzinie, najbliższych. Celebruj chwile dla siebie i daj sobie przestrzeń. Nasza praca jest tak pochłaniająca i ekscytująca, że czasami zapominamy o sobie. To grozi wypaleniem. A więc nie pozwól sobie na to – zaplanuj w kalendarzu – kiedy pracujesz, kiedy masz wolne.  Wakacje, czas dla siebie, bliskich, kiedy chcesz i musisz mieć wolne. W pozostałym czasie zabierz się do działania!

9. Praca w blokach – dla mnie to niezwykłe odkrycie. Z natury jestem raczej chaotyczna, podejmuje działania pilne, ale zawsze brakowało mi czasu na te kluczowe, a niepilne. Dzięki ustabilizowaniu i ustaleniu planu dnia zyskałam czas na wszystkie moje działania i spokój głowy, że mam wszystko zaplanowane i ustawione w pewne ramy.. Organizacja czasu to niezwykle istotna kwestia w naszej pracy. Ponieważ nie ma nikogo. kto powie Ci co masz robić i kiedy musisz sama zapanować nad kalendarzem.

10. Wdzięczność – doceń, co masz. Podziękuj za klientów, partnerki w biznesie, za upline, za to, że dowiedziałaś się o doTerra,  okazji biznesowej. Niezależnie od etapu na którym jesteś bądź wdzięczna. To zmienia wszystko!! W pracy- podziękuj ludziom że są, że Cię oglądają, słuchają, czytają. 5 razy daj dopiero poproś. 💥

 

Zainspirował Cię mój wpis? Chcesz pogadać o okazji biznesowej? Zadzwoń: 508212267 lub napisz do mnie: stopycesarzowej@gmail.com

admin

No Comments

Leave a reply