a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales ac lectus.
Instagram Feed
Follow Us
Stopycesarzowej > Bez kategorii  > Pracuj ze mną :)

Pracuj ze mną :)

Chcesz zmienić swoje życie? Robić rzeczy , które mają sens dla innych ludzi i świata?

Może myślisz jak możesz zwiększyć swoje zarobki, żeby zapłacić za rachunki albo dodatkowe potrzeby, a może szukasz pewnego, dobrze prosperującego biznesu, który może przynieść Ci nieograniczone źródło dochodów?

Jeżeli odpowiedziałaś TAK na któreś z pytań jesteś w dobrym miejscu…

 

Nazywam się Aneta Jagielińska i ponad 3 lata temu podjęłam współpracę z największą firmą olejkową na świecie doTERRA. Moja droga zaczęła się od fascynacji olejkami eterycznymi. Pamiętam do tej pory, jak wróciłam do domu po mojej pierwszej lekcji olejkowej i te zapachy dosłownie śniły mi się po nocach. Byłam wręcz wstrząśnięta możliwościami tych olejków. W tym czasie prowadziłam swój gabinet refleksologiczny Stopy Cesarzowej i szukałam czegoś, co może wspomóc terapię moich klientów. Efekty były niesamowite i  naturalnie zaczęłam dzielić się olejkami, używałam ich do zabiegów, opowiadałam klientom o ich właściwościach, dawałam próbki do domu. Nie myślałam jeszcze wtedy o pracy, dzieliłam się po prostu tym, co jest dobre.

Praca refleksologa to praca fizyczna i w pewnym momencie miałam ogromne problemy z dłońmi. Dosłownie szklanka wypadała mi z dłoni. Wtedy zdałam sobie sprawę, ze nie mogę wyłącznie polegać na pracy fizycznej i muszę mieć drugie źródło dochodu. Dla mnie to był kluczowy moment. Podjęłam decyzję : ”Robię to na poważnie, angażuje się na całego”.

Drugim kluczowym momentem był początek pandemii. Gabinet musiałam zamknąć. Wtedy okazało się, że doTERRA jest błogosławieństwem dla mnie i mojej rodziny. Większość moich koleżanek nie mogło pracować, a ja dzięki temu, ze podjęłam decyzje już wcześniej miałam dochody i nieograniczone możliwości pracy i rozwoju.

Dzisiaj jestem dumna z moich osiągnieć: dostałam się do prestiżowego grona Założycieli doTERRA w Polsce i utrzymałam to miejsce w 2020 roku. Od maja 2020 mam rangę Platyna i bardzo dużą sieć współpracowników i klientów. W moim zespole w tym momencie jest już 5 Goldów, to naprawdę duże osiągnięcie, a zaraz będą kolejne awanse. Wspieram mój team  i buduję dalej moje marzenia. Uzyskałam wolność finansową, która pozwala mi na spokojne życie i buduję swoją niezależność czasową . Moją misją jest wspierać kobiety takie jak ja w ich dążeniu do niezależności i realizacji własnych marzeń. Wiem, ze to możliwe, bo udało się to już mi i moim partnerkom.

 

Dlaczego doTERRA to właściwe miejsce, żeby zacząć swój biznes?

– Jest to największa firma olejkowa na świcie z najlepszej jakości olejkami eterycznymi, stabilna i niezależna finansowo

– Mamy wspaniały produkt, ale my jako konsultanci nie zajmujemy się dostawami, płatnością , reklamacjami itp.

– Olejki wspierają nasze dobre samopoczucie fizyczne, emocje , działają na poziomie duchowym . Jesteśmy w stanie z nimi zmienić swoje życie i życie naszych klientów

– Wspaniały plan kompensacyjny, który docenia tych, którzy pomagają  innym  wzrastać i odkryć ich potencjał

– Retencja wynosząca 65%, co powoduje, że przychód pasywny jest rzeczywistością, a nie marzeniem

– Wsparcie lokalnych rolników i małych firm na całym Świecie, co daje tym ludziom możliwość godnego życia i rozwijania swoich firm ( Co – Impact Sourcing )

– Zaangażowanie w niesienie dobra na całym świecie – inwestycje w krajach trzeciego świata – szkoły, woda pitna, pomoc kobietom – w ramach fundacji Healing Hands

– Od wielu lat to najszybciej rozwijający się marketing sieciowy na świecie, firma notuje wzrosty pomimo kryzysu  w innych branżach, a w Polsce jest właśnie w fazie przed bardzo szybkim wzrostem (idealny czas, żeby wsiąść do tej rakiety).

 

Co to znaczy dla Ciebie?

Możliwość nieograniczonego rozwoju i osiągniecie przychodu pasywnego na poziomie jaki sobie wymarzysz. W doTERRA nie ma sufitu i Twoje zarobki zależą tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni.  Masz możliwość budowania swojej struktury kilkukrotnie, np. potrójny diament. Pewnie zastanawiasz ile to może być ?

 

Co mogę Ci zaoferować?

– Sprawdzony system szkoleń, który pomógł wystartować innym liderkom, wystarczy przejść  tą ścieżką krok po kroku

– Dostęp do materiałów i szkoleń na najwyższym poziomie – w mojej grupie biznesowej jest wszystko. Możesz korzystać od zaraz.

– Dostęp do mojej grupy Vip dla klientów – tam znajdziesz wiedzę na temat działania olejków eterycznych

– Moje osobiste wsparcie, mentoring, pomoc przy budowaniu własnej firmy z doTERRA

– Dostęp do wspaniałej społeczności ludzi, którzy chcą od życia więcej i decydują się wziąć za to odpowiedzialność

– Pracę w gronie innych osób takich jak Ty

 

Co potrzebujesz, żeby osiągnąć sukces?

Po pierwsze i najważniejsze DECYZJA – Robię to!! Nie: „Spróbuję, zobaczę czy to działa”. Mocna decyzja, że zrobię wszystko, żeby osiągnąć sukces

– Załóż konto Wellness Advocate w doTERRA przez stronę: www.mydoterra/stopycesarzowej lub skontaktuj się ze mną . Pomogę wybrać najdogodniejszy dla Ciebie zestaw na start.

– Zacznij używać olejków i poznawać ich właściwości. Bardzo ważne w tej pracy jest własne doświadczenie!!

– Umów się ze mną na konsultację biznesową, gdzie określimy Twoje cele i drogę do ich realizacji

– Minimum 15-20 godzin w tygodniu, żeby zacząć wdrażać swoje cele w działanie

 

Czekam na Ciebie jeżeli:

– jesteś osobą przedsiębiorczą, otwartą, aktywną, niezależną, lubisz ludzi, chcesz się rozwijać i „brać życie w swoje ręce”

– masz już dosyć tradycyjnego biznesu lub ostatnie wydarzenia spowodowały, że szukasz czegoś stabilnego, niezależnego od warunków zewnętrznych

– chcesz zmienić coś w swoim życiu

– chcesz wpleść olejki do swojego istniejącego biznesu ( masażysta, refleksolog, jogin, terapeuta, couch, fizjoterapeuta, dietetyk) i mieć dodatkowy przychód

– szukasz pracy z sensem, chcesz robić cos dobrego dla innych

– chcesz pracować na własnych zasadach i decydować o tym kiedy i z kim współpracujesz

– chcesz mieć więcej czasu dla rodziny i pracować z domu oraz każdego miejsca na świecie

– A może masz swoje marzenia i szukasz sposobu na ich realizację?

 

Nie mogę pomóc Ci jeżeli masz już swoje konto w doTERRA i swojego „przewodnika olejkowego”.

 

 

 

 

 

 

 

admin

Comments:

Leave a reply